Perlemor : ) Skrevet 15. august 2006 #1 Skrevet 15. august 2006 Hvor langt har dere kommet i planlegginga? (Litt nysgjerrig)
Alex&Lucas&Prinsesse sin mamma Skrevet 15. august 2006 #2 Skrevet 15. august 2006 alt er egentlig i boks...mangler kjolen min..men skal prøve den i dag....heller ikke kjøpt inn hans dress, lillegutt sin dress og brudepiken sin..men alt er ferdig bestilt og ordnet til og med fått fikset alle kakene
*mamma til prinsesse vil ikke* Skrevet 15. august 2006 #3 Skrevet 15. august 2006 Vi har ikke ordnet noe mer en lokale og kirke. Har jo nesten et år på oss, så tror det meste blir ordnet etter jul. Skal begynne å se etter kjole snart, men det er vel det eneste jeg blir å ordne før jul.
Anonym bruker Skrevet 15. august 2006 #4 Skrevet 15. august 2006 kjolen er på plass og datoen er bestemt det er alt
Temmelig hemmelig Skrevet 15. august 2006 #5 Skrevet 15. august 2006 Har bestillt kirke og er på befaring etter lokale. Skrevet gjesteliste og begynt sparing. Ellers ikke så mye klart, skal få sydd dress til kjæresten og guttungen i thailand i desember. Så har jeg bynt å tenke på samler, sanger, tekstlesing osv i kirka
Top of the hill Skrevet 15. august 2006 #6 Skrevet 15. august 2006 Har bestilt kirken, festlokalet og skal bestille fotograf i morgen! Maten har jeg spurt etter pris på...så da er liksom de STORE tingene på plass!
jente,jente, ? Skrevet 16. august 2006 #7 Skrevet 16. august 2006 Eneste som er klart hos oss er kirke, lokale, fotograf og middagen. Så da er det bare resten igjen!!!
2 store gull+1 lite Skrevet 16. august 2006 #8 Skrevet 16. august 2006 Hos oss er kirke, lokale, mat, duker, gjesteliste, forlovere, toastmaster og "farger" i boks. Har kjøpt inn til å lage innbydelser nå snart. Sjekker ut fotografer og frisører om dagen. Så skal jeg kjøpe stoff til kjolen min, mamma skal sy den.
Anonym bruker Skrevet 16. august 2006 #9 Skrevet 16. august 2006 Føler selv jeg ikke har kommet langt. Har bestillt kirke, lokaler er reservert. Skal ha meny-møte der i januar. Band/underholder er bestillt. Bordkort er bestemt. Skal lage bordkort og innbydelsene selv så jeg må begynne snart. Så det neste som må ordnes nå er fotograf, frisør, brudepikekjoler og brudekjolen.
Anonym bruker Skrevet 16. august 2006 #10 Skrevet 16. august 2006 Har lokale, kirke, frisør og fotograf. Har kjøpt kjole, vi har ringer, har begynt litt på innvitasjoner/brodkort (skal lage de selv), har bestemt farger og litt i forhold til pynting, har bestemt sang til brudevals, begynt på tale til mannen, har gjesteliste
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå