Gå til innhold

"Baby turn/dans/gym" i Oslo?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet om det finnes noe tilbud for barn i Oslo området for babyer som liker å turne/danse? Datteren min på 1 1/2 år elsker å danse - og gjør shakira moves så det står etter, tenkte kanskje hun ville ha glede av å være med på et eller annet opplegg sammen med andre barn, noen som har noen tips?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg bor på en annen kant av landet, men lurer på det samme. Her i Stavanger har vi babydisko:) Har hørt om en avis (Dagbladet?) som på lørdagene skriver om slike kurs for barn i Oslo.

Skrevet

Jeg vet i hvert fall at det finnes noe som heter "Musikk i livets begynnelse", på Grünerløkka og en del andre steder. Hør på helsestasjonen. Vil imidlertid advare deg mot noe som er forpliktende og som dere må delta på hver uke, i hvert fall hvis datteren din går i barnehage. Det er slitsomt for små barn å drasse ut og inn av huset og organiserte aktiviteter blir det nok av etter hvert som hun blir eldre!

Skrevet

oslo turn har kurs for barn fra fylt to ellers er det mange danseskoler som har

www.aktivioslo.no/babydans.html

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...