Mamma til 2 jenter..... Skrevet 9. august 2006 #1 Skrevet 9. august 2006 Er redd for at hun får litt mye.. Er dette farlig??
*♥barney♥*fødeklar Skrevet 9. august 2006 #2 Skrevet 9. august 2006 Jeg gir alt fra 500 ml til ca 1000 ml. Nå som det har vært så varmt, så har jeg gitt han mere MME og mindre fast føde, syns det er viktig at han får i seg nok væske, og han er ikke så veldig glad i vann! Men har vel egentlig vært påpasselig med å ikke gi mer en 1000 ml om dagen, har lest et sted at det ikke skal være så bra. Men det er sikkert ikke så farlig om man gir mer enn det, vet om flere som gjør det! Gutten min er forresten 8,5 mnd!
Mamma til 2 jenter..... Skrevet 9. august 2006 Forfatter #3 Skrevet 9. august 2006 Tusen takk for svar!!!! Satt her med klump i magen.. Men vet du hvorfor dette ikke er bra?? Her drikker hun litt vann, men skal ikke skryte på med og si at det er mye... Drikker vell ca 600 ml om ikke litt mer om dagen
*♥barney♥*fødeklar Skrevet 9. august 2006 #4 Skrevet 9. august 2006 Nei, vet ikke hvorfor det ikke skal være bra. Men hvis det virkelig ikke skulle være så bra for barna, så regner jeg jo med at det ville vært mye bedre informasjon om dette! Hadde hvertfall ikke bekymret meg hvis hun drikker rundt 600 ml om dagen, har mange venninner med barn på samme alder og jeg er ganske sikker på at deres barn drikker hvertfall 600 ml MME om dagen! Jeg tror nok med du kan puste lettet ut..... )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå