go`mor Skrevet 9. august 2006 #1 Skrevet 9. august 2006 Når er det veldig snart slutt på ammingen! Har den siste mnd bare ammet kveld, natt og morning! Det har nok gåt ut over produksjonene ja, er nesten ikke noe melken igjen. Når jeg legger han til nå suger han bare en liten stund for så rett og slett å gi opp. Tror det kommer minimalt med melk! Men tenker nå, hvis det blir helt slutt med amming, trenger han noe mme da. Eller skal jeg bare gi han vann? Hvis mme så må det jo bli morgen og kveld, men da hvor mye?
Expat Skrevet 9. august 2006 #2 Skrevet 9. august 2006 Inkludert groetvaeske og annen melk i mat skal det vaere 350-500ml.
go`mor Skrevet 9. august 2006 Forfatter #3 Skrevet 9. august 2006 Takk for svar!!!!!!! Han får grøt/velling med til sammen ca- 370 ml væske iløpet av en dag. Burde jeg da gi han litt mme så det kommer opp i mot 500ml pr.dag? Eller kanskje det holder med de 370ml som han får i grøt/velling.
Expat Skrevet 9. august 2006 #4 Skrevet 9. august 2006 Kommer an paa om han har lyst paa (til kos) óg vekta, selfoelgelig.
go`mor Skrevet 9. august 2006 Forfatter #5 Skrevet 9. august 2006 Lyste på har han, drikker med stor glede:-) Men han er en stor gutt, så trenger ikke på grunn av vekt, han får i seg nok. Er mest for kosen:-) Han er ca. 75 cm og 10kg, stor fin gutt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå