Gå til innhold

Henrik eller Tage?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har to gutter fra før og deres navn passer med både Tage og Henrik. Ønsker kommentarer på disse navnene.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Henrik synes jeg er fint, mens Tage liker jeg ikke noe særlig. Så jeg stemmer for Henrik (selv om det jo bare er dere foreldrene som har skikkelig stemmerett :P)

 

Lykke til :)

Skrevet

Hvorfor liker du ikke Tage? Er det sært eller forbinder du det med en person som du ikke liker? Er bare nysgjerrig siden jeg har fått samme kommentar tidligere.

Skrevet

Oj... Jeg kjenner ingen som heter det, men jeg får det liksom ikke til å "stemme" om du skjønner. Var litt vanskelig å forklare, dette her... Men igjen, kanskje det bare er ett navn man må bli vandt til? Kjenner jo som sagt ingen som heter det, så for meg er det veldig uvant -og derfor kanskje litt sært :)

Skrevet

Syns Tage er litt for spesielt, men det er ikke stygt. Ville selv valgt Henrik. Det er to veldig ulike navn dere har valget mellom syns jeg :-)

Skrevet

Henrik, det er veldi fint. mens Tage liker jeg ikke noe særlig

Skrevet

Tage helt klart! :)

Skrevet

 

to helt forskjellige navn! ikke rert ingen sier begge :)

 

for meg er Henrik litt vestkant og Tage litt mer solid.

 

liker begge, men jeg kunne aldri kalt sønnen min henrik, men syns Tage er tøft!

Skrevet

Jeg ville valgt Tage, mye mer spesielt og artig. Henrik er ...gjesp....kjedelig.

Skrevet

Tage! Skulle gjerne brukt dette navnet selv, men det ble alt for likt soesters navn dessverre.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...