Flate pupper Skrevet 3. august 2006 #1 Skrevet 3. august 2006 Har hørt dette ved flere anledninger. Ligger det noe i det?
ღ♥ღVenterpåspireღ♥ღ Skrevet 3. august 2006 #2 Skrevet 3. august 2006 Det har jeg aldri hørt, men det er sikkert andre med erfaring!
melkekua™ Skrevet 3. august 2006 #3 Skrevet 3. august 2006 Hmm...vet ikke, men kan ha noe med at det bruker lenger tid på å gro/hele seg ferdig! Vel....de som har hatt ks blir anbefalt å vente pga at det er lettere å ha en tidlig SA (mener jeg å ha hørt). Men vet om de som har blitt gravide igjen når barnet ikke er fylt året ) Så det er nok individuelt!
Sommerfulgen Skrevet 4. august 2006 #4 Skrevet 4. august 2006 Har ikke hørt om det selv, men kanskje det er derfor det tar så lang tid??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå