Gjest Skrevet 3. august 2006 #1 Skrevet 3. august 2006 Har prøvd hele dagen å få tak i folk på helsestasjonen, så jeg prøver her i stedet. Vi reiser til Paris i morgen. Der er det ganske varmt, og jeg regner med at jeg kanskje blir nødt til å gi pjokken ekstra vann. Nå vet jeg ikke om det er vannkoker på hotellrommet. Men hvis det er det, er det da best å gi pjokken vann kokt i en vannkoker (hvor varmeelementet kanskje er nedi kannen) eller gi han flaskevann?
nickoline og supermann Skrevet 3. august 2006 #2 Skrevet 3. august 2006 vet ikke, men kan du ikke gi han en melkesup litt oftere. det pleier å holde sa de til meg. vi skulle egentlig reist til bulgaria.... nå som det har vært varmt her lenge har jeg fulgt det rådet og det har fungert
Anonym bruker Skrevet 3. august 2006 #3 Skrevet 3. august 2006 ta med en liten vannkoker da vel, for sikkerhets skyld...jeg kokte vannet da baby var 4mnd. nå 7mndog får flaskevann om vi er borte. hjemme koker jeg fortsatt, men vet ikke om det er nødvendig, men koker vann til grøten, så da passer det lixom..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå