Alba44 Skrevet 1. august 2006 #1 Skrevet 1. august 2006 Sambo og jeg snakket om navn tidlig da vi i gledesrus oppdaget at en liten var på vei i mars, og vi ble enige om både jente- og guttenavn da. Men: etter at vi mistet den lille i mai, så vet jeg ikke om de navnene er like aktuelle nå... Lurer derfor på om andre tenker på navn i denne prøvetiden?
ღ♥ღVenterpåspireღ♥ღ Skrevet 1. august 2006 #2 Skrevet 1. august 2006 jepp.. tenker masse på det! Men har noen å velge mellom da, tror vi kommer til å snakke mer om det hvis jeg blir gravid!!
Skilpadden Skrevet 2. august 2006 #5 Skrevet 2. august 2006 Vi ble enige på ferien i juni. Det jo de samme navnene som vi snakket om sist, så var ikke så vanskelig å bli enig. Jeg tror at hvis jeg blir gravid og mister, så kommer jeg ikke til å ville bruke navnet på neste barn, for da er det jo navnet til den lille som ikke fikk leve.
Gjest Skrevet 2. august 2006 #6 Skrevet 2. august 2006 Ja, navna er litt klare.... Men må jo nesten vente på at den lille kommer ut..... Er jo ikke sikkert det kommer ut ei lita tulle som skal hete Mina liksom.....
Gjest Skrevet 2. august 2006 #8 Skrevet 2. august 2006 Jeg tenker masse på det og har mine favoritter, men sambo vil ikke snakke om det før det er aktuelt - snål fyr!
Flippa m Frida Skrevet 2. august 2006 #9 Skrevet 2. august 2006 Vi er enig om jentenavn, men har faktisk ikke diskutert guttenavn.. Det med jentenavnet er litt spesielt da, ettersom det er oppkalt... Hadde det ikke vært for det hadde vi nok sannsynligvis ikke hatt noe særlig navnediskusjon enda. Det blir nok mer sånn prat når det blir klaff.
babygullz <3 vilde Skrevet 2. august 2006 #10 Skrevet 2. august 2006 vi har navna klare ja:D:D:D:D både på gutt og jente:D:D:D må bare komme snart da:P
Lone35 =0) Skrevet 2. august 2006 #11 Skrevet 2. august 2006 JEG har navnene klare ja, -tror jeg. For det blir de navnene som jeg bestemmer. he he.. Har to fine navn i hodet, men kan ikke snakke om det til gubben før tante rød har reist på ett års ferie eller noe sånt. Må ha to streker på penna først for å si det sånn. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå