Gjest Skrevet 1. august 2006 #1 Skrevet 1. august 2006 startet med grøt da hun var 3mnd,hun drakk over 1l mme. hun er 4mnd og 1uke,har spist maisgrøt og havregrøt. har ikke hatt vondt i magen av det. når kan vi prøve grøt for 6mnd?
yasmina Skrevet 1. august 2006 #2 Skrevet 1. august 2006 Slik jeg har forstått det er næringsinnholdet tilpasset alderen derfor er det vel ingen grunn til å starte med den til 6 mnd før hun er 6 mnd ?
Vektjenta Skrevet 1. august 2006 #3 Skrevet 1. august 2006 du kan jo prøve med hvetegrøten som er for 4mnd +
PMST Skrevet 1. august 2006 #4 Skrevet 1. august 2006 vi har gidd 6 mnd grøt innimellom den med banan og noe annet..hehe..den likte hun mye bedre sikkert pga den smaker mer... vi veksler litt.. hun er 5,5 mnd..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå