Anonym bruker Skrevet 31. juli 2006 #1 Skrevet 31. juli 2006 Hei Tulla begynner i barnehage snart, og hun går ikke. Tenkte at jeg skulle kjøpe litt tykke antisklisokker (gjerne ull), som hun kan ha til innebruk. Er det noen som vet om det finnes slike, og hvor jeg eventuelt kan finne dem ? På forhånd takk for svar!
Mom2Two Skrevet 31. juli 2006 #2 Skrevet 31. juli 2006 Jeg har kjøpt slike på Bogerud Tekstil tidligere, ullsokker med antiskli, men de er veldig tykke synes jeg, passer best når det er ordentlig kaldt. Hva med robeez sine skinntøfler?
barn_3 Skrevet 31. juli 2006 #3 Skrevet 31. juli 2006 Jeg har brukt Ulvang sokker på min kar..med antiskli....
Mamma til to skjønne gutter Skrevet 1. august 2006 #4 Skrevet 1. august 2006 Tror at de har tykke antiskli(muligens ull) på Sparkjøp. Eventuelt kan du kjøpe antiskli sokker som du har over et par ullsokker
fjummsi *med nr. tre i magen* Skrevet 2. august 2006 #5 Skrevet 2. august 2006 Vi også bruker Ulvang - og elsker det!
fjummsi *med nr. tre i magen* Skrevet 2. august 2006 #6 Skrevet 2. august 2006 Forresten brukte vi mye slike "gymsokker" i fjor, og kommer til å gjøre det i år også, tenker jeg. Tykke sokker med skinnsåle, de har det på H&M, KappAhl i alle fall her.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå