Gå til innhold

når begynne med grøt måltid nr 3??


Anbefalte innlegg

Skrevet

han er snart 6 mnd og får grøt til lunch og kvelds. Det neste blir vel frokost?han får purè eller middag også.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Wow, 3 grøtmåltider?? Kan jo ikke være sunt med SÅ mye grøt?

Skrevet

hmmm...nei mulig det..hva gir dere da?

Skrevet

Vi starta med middag vi når hun ble 6 måneder. Grøt til frokost og kvelds, brødskive til lunsj og middagsglass/hjemmelaget til middag. Her går det i hjemmelaget, glassene er hun ikke så glad i nei...:)

Skrevet

Grøt x 3 er litt mye, tror jeg.

 

Da tulla vår var 6 mnd fikk hun grøt til frokost. grønnsakspure/frukt til lunsj, middagsglass og til slutt grøt til kvelds.

Skrevet

lillemor har aldri fått mer enn 1 grøt måltid,o g nå ser det ut som hun begynner å bli lei grøt alikevel, hun er snart 9 mnd. Hun får brød til frokost og lunsj, glass el vanlig middagsmat til middag, og grøt til kvelds. I dag fikk hun litt brød i tillegg til kvelds fordi jeg liker dårlig å måtte tvinge i henne grøt.

Skrevet

ok. Takk for svar:)

mye en førstegangs ikke vet:)

Skrevet

Er førstegangs selv, så jeg vet jo egentlig ikke om dette er "riktig". Men her er det pupp til frokost, grøt til lunsj, middagsglass og frukt til middag og grøt til kvelds. Av og til litt pupp innimellom hvis han virker sulten.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...