maristo Skrevet 28. juli 2006 #1 Skrevet 28. juli 2006 Er det trygt å gi leverpostei på brødet til 9mnd gamle babyer.. har tenkt å begynne å gi brød nå.. men lurer litt på pålegg.. Det er visstnok fint å dyppe brødbiter i moset bær, det har jeg fått med meg iallefall :-)
Gjest Skrevet 28. juli 2006 #2 Skrevet 28. juli 2006 Leverpostei går fin-fint. Det gjør også prim, kaviar, makrell i tomat, moset banan. Men leverpostei er som regel favoritten
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 28. juli 2006 #3 Skrevet 28. juli 2006 hvitost,brunost,smøreost.. you name it.. gir det samme til lillemor som jeg spiser selv, har ikke innført syltetøy og sjokoladepålegg da.. Lillemor begynner å bli litt lei leverpostei virker det som, har ikke gitt henne det på en stund, men pappaen gir henne det hver gang han lager frokost til henne, og sier til meg at hun ikke spiser noe særlig.. hun har fått brød i 4 mnd allerede.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå