Anonym bruker Skrevet 27. juli 2006 #1 Skrevet 27. juli 2006 Sikkert rart spm (derfor spør jeg her og ikke i bhg). Må man ha sko i bhg? Jenta er 13 mnd når hun starter i bhg om to uker. Hun går ikke ennå, går litt langsmed men foretrekker å krabbe. Nå i sommer har hun jo bare brukt sokker el barbeint ute også, så vi har ikke kjøpt sko ennå? Er det dumt å ikke ha sko når hun starter i bhg?
Anonym bruker Skrevet 27. juli 2006 #2 Skrevet 27. juli 2006 i vår bhg må de ha det.. vet jo ikkemed været.
Anonym bruker Skrevet 30. juli 2006 #3 Skrevet 30. juli 2006 Vil vel anbefale sko nå til høsten i alle fall. Bør jo ikke fryse på beina da! Hør med barnehagepersonalet hva de anbefaler til barnet ditt.
Anonym bruker Skrevet 30. juli 2006 #4 Skrevet 30. juli 2006 Det er sikkert ikke lenge til hun begnner å gå og da kan det jo være gret å ha et par sko i huset, det kan også være greit å venne seg til å bruke sko. I bhg vil de nok foretrekke at barna har sko, de risikerer at de andre barna heller ikke vil ha på seg sko osv. Et par støvler er heller ike dumt å ha ved bhg start for de er ute med barna selv om det regner litt og da er det greit å holde barna tørre
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå