Anonym bruker Skrevet 26. juli 2006 #1 Skrevet 26. juli 2006 Må man søke hvert år når barnet går i barnehagen? Når evt kommer siste utbetalingen da før man må søke på nytt?
Anonym bruker Skrevet 28. juli 2006 #2 Skrevet 28. juli 2006 Ingen her som har fått denne stønaden mer enn ett år, slik at de vet?
Gry - 260906 Skrevet 29. juli 2006 #4 Skrevet 29. juli 2006 Barnetilsyn kan du søke med en gang du har utgifter til barnetilsyn,enten det er dagmamma eller barnehage. Du må søke hvert år,for man får bare innvilga for et år i slengen. Jeg oppdaga dette i mai da jeg ikke fikk utbetalinga,ringte da å hørte å da sa de at den var utgått og at jeg måtte søke på nytt. Man får ikke påminnelse om at den går ut så det må man passe på. Det står i brevet du får etter at du har søkt,om hvor lenge du er innvilga den.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå