Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er så lett å bli sittende å lese alllllllt for lenge på DiB, hadde egentlig lagt meg, men måtte opp å spise...

Tenkte jeg bare skulle si godnatt til deg og alle de andre natteravnene, venter litt for å "se om du har lagt deg"... =0)

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hehe..

 

Eg var vel faktisk oppe, men hadde gitt opp småtrolldebatten for kvelden.

 

Det er lurar på er kvifor i alle dagar eg gjer dette mot meg sjølv. Sit oppe til halv fire... Småen våkna rett før eg la meg, og holdt det gåande til godt over 4. Og så våkna han, frisk og tidig, kl 6.30... *gjesp*

 

Snart på tide med ein føremiddagslur både for han og meg...

Skrevet

For min del er det vel en type "avkobling", i tillegg til at jeg gjerne er inne på DiB når jeg spiser "alene", som jeg også av og til gjør på natta... Jeg og mannen min har ikke vært så flinke til å legge oss tidlig nå som han har ferie. Klokka går jo så fort på kvelden... =0)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...