ett til! Skrevet 25. juli 2006 #1 Skrevet 25. juli 2006 jada, her kommer et innlegg som får opp lysten til enhver...NOT! jeg er førstegangsfødende og er 14 uker på vei. Vi hadde sex i gå kveld,ikke noe rough eller noe, bare vanlig misjonærstilling. Rundt kl.4 våkna jeg vet at jeg blødde litt, og det ble værre utover morgenen.Det fossbløde ikke,men det var friskt blod på papiret hver gang jeg tørket meg. Jeg ble helvetes bekymra...Det har gitt seg nå,men er dette virkelig vanlig??Har flere hatt slike erfaringer?Nå tørr vi ikke ha sex igjen... help!
Anonym bruker Skrevet 25. juli 2006 #2 Skrevet 25. juli 2006 Blødninger kan være normalt - kan komme av ekstra ømfintlige slimhinner, osv, men snakk med legen din for sikkerhets skyld!! Bedre å ringe en gang for mye..
Anonym bruker Skrevet 27. juli 2006 #3 Skrevet 27. juli 2006 Jeg har opplevd akkurat det samme. Hadde til og med blødning i flere dager etter... jordmor sa at det var ikke unormalt. (men vi har ikke hadde sex siden.... den var ganske ekkelt å se blod og sånn
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå