Gå til innhold

er jeg barnslig?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Litt utenom barne temaet, men må bare høre hva dere synes.

Fikk en melding fra en venninne av en venninne( ikke nærmesre venninnen). om at hun ville samle inn 200 kr av hver til en gave til 30 års dag, men denne venninnen som fyller 30 var innvitert i mitt bryllup og kom ikke ikke hadde hun gave heller, fikk heller ingen oppmerksomhet da jeg fødte noe jeg fikk fra alle andre,hun er også typen som melder avbud til avtaler 5min før å sier hun sovna o.l.... derfor har jeg ikke lyst til å bli med på en gave til henne. Er dette skikkellig barnslig?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg ville ikke blitt med på gaven. Får være grenser for hvem man skal gi til tenker jeg. Blir dyrt i lengden sånt noe. Forklar til venninna di at du ikke føler du har nok kontakt med vedkommende.

Skrevet

Syns det er hun som er barnslig ;-) Ikke gidd å bli med på gave, hadde ikke jeg giddet i samme situasjon. 200 kr syns jeg var mye til en som du kanskje egentlig ikke ser på som en venn engang!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...