Gå til innhold

antall "dupper" i løpet av en dag 5-6mn ??


Anbefalte innlegg

Skrevet

hvor mange ganger i løpet av en dag sover deres små, og hvor lenge varer de?

 

mvh

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Isack er 6 mnd. og 1 uke. Han sover 3-4 dupper om dagen. Enten sover han to lange (på 1- 1 1/2 timer) og en kort på rundt 30 min. Eller så sover han en lang på 1 1/2 timer, og tre kortere på 30-40 min. Det varierer ut i fra hva vi gjør om dagen. Er vi bare hjemme, sover han somregel to lange og en kort. Dersom vi er ute på farten sover han en lang (hjemme) og tre korte.

 

Hva med din?

Skrevet

Min gutt sov 3 dupper da han var 6 mnd, tilsammen ca 4 timer:)

Skrevet

Hei, og takk for svar!

 

Nathalie er 5 mnd og 3 uker. Hun sover stort sett 3 dupper i løpet av dagen. De varer stort sett 1 - 1 1/2 time hver.. Så da sover de nok ganske like mye disse to :)

Skrevet

Snuppa mi er også 5 mnd og 3 uker.. Sover en "hoved-dupp" på formiddagen, 1-2 timer, kanskje 2,5 (sjeldnere), og en dupp på ettermiddagen i 15-16-tida på 30-45 minutter. Legges for natta mellom 19 og 19.30.

Skrevet

Kasper har 3 dupper på dagen. En på morgenen i 10 tiden som pleier å vare en times tid. En på form i 13 tiden som varer i halvannen time, og den siste i 16 tiden som vanligvis varer i halvtime, tre kvater ca =)

Skrevet

Kasper er forresten straks 6mnd =)

Skrevet

Min sov 3 dupper på den alderen, ca. 3 timer tilsammen. Gikk over til 2 ved ca. 7,5 mnd.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...