Gå til innhold

POS EL-test dag 12 og 13, pos test igjen nå dag 19 og 20?


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg har presis eggløsning, og skjønner ingenting nå...

 

Det er vel for tidlig å få pos. el-test dersom man er gravid når jeg kun er på dag 20?

 

Please, anybody?? Tror dere jeg har forsinket eggløsning??

Det skal og sies at jeg fikk negative tester dag 14 og 15..

kjempetakknemlig for svar!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

dytter på denne, for jeg er i samme situasjon, bare med litt annet antall dager....

Skrevet

Dette er jeg ikke sikker på så ta det med en klype salt...vær så snill!!

 

Jeg mener at jeg har lest at graviditet kan gi positiv el test?!

:)

Skrevet

hei j har vær på ett nettsted der det blir regnet ut eggløsning og når man er fruktbar, dette har j prøv og det funka men j SA i uke 9 så j må bare prøve på ny. dette er til å anbefale. men ikke førr dem som har uregelmesig mens dem bør snakke med en spes. klem håper det klaffer snart for dere :)

Skrevet

Hvor lang syklus pleier du å ha? Det kan være at el har blitt forskyvet, at du har el nå. I så fall er det bare til å hoppe i halmen ;o)

 

Jeg tror også det er litt tidlig å få en pos.eltest dersom du er gravid, men alt kan vel skje....... Lykke til med videre testing!

Skrevet

Hei Emblamamma!

 

jeg har sykluser på 26 eller 32 dager. Denne gangen kjente jeg el-smerter veldig godt på dag 13. Det var 2. dagen med positiv el-test. Jeg renger med at jeg hadde el da, siden jeg kjente murringen så godt, og fordi jeg fikk negativ test dagen etter det igjen. Hvis kroppen ikke fikk til el da, ville jeg tro at jeg fikk positive tester videre også?

 

Uansett, det er nok mye for tidlig , ja. Hvis jeg hadde el på dag 13, så er det bare gått 6 dager til ny pos. eltest. Innen den tid har nok ikke egget fått festet seg engang.

 

Takk for lykkeønskning. Det hadde vært fantastisk etter mange år med slit:-)

Skrevet

For å vite 100% at el har vært bør du tempe ved siden av :o) Tempen gjør nemlig et hopp når el har skjedd. Lykke til ;o) Ønsker en spire for deg!

Skrevet

Lurer på om det var/er en her inne som fikk pos.eltest veldig tidlig etter el...altså hun var gravid...kanskje et lite håp!

Skrevet

ja, kanskje kanskje:-)

 

Så forresten at jeg rota med dagene.. det var ikke dag 12 og 13 som var første pos. dager. Faktisk var det dag 11 og 12... hmm da er det litt lenger tid imellom..

Jeg skal ta ny ELtest i morgen. Er den også positiv, begynner jeg å tro det kanskje har skjedd:-))

 

Takk for svarene dine !

Skrevet

Det kan jo ha vært slik at kroppen prøvde, men ikke slapp egget ved den første anledningen?

Det er jo slik med EL-tester at de indikerer at egget er modent og "klar" til å slippes....

 

Eller er det jeg som er på bærtur nå?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...