Anonym bruker Skrevet 19. juli 2006 #1 Skrevet 19. juli 2006 Her i nabolaget serveres det først pølser med brød og etterpå bløtkake og sjokoladekake. Vi har lyst på noe annet- men hva? HAr dere noen lure tips og erfaringer?
Tredje barn på vei Skrevet 20. juli 2006 #2 Skrevet 20. juli 2006 Til 2 år dagen til lillegutt hadde vi først pølse og brød. Etterpå fikk barna sjokoladekake gele, og nonstop. og muffinser. muffinser har jeg sett alltid er populære, med melis og nonstop på. sikkert mye sukker men så er det jo ikke bursdag hver dag heller da.
Tredje barn på vei Skrevet 20. juli 2006 #3 Skrevet 20. juli 2006 Og om du ikke vil ha så mye sukker. så er fruktfat oxo veldig populært da. skjære opp biter av vannm,elon, eple, banan og alt som måtte falle i smak
3b@rnsmor-30* Skrevet 20. juli 2006 #4 Skrevet 20. juli 2006 gutten vår blir snart 3 år. vi skal ha ordentlig barneselskap for første gang tenker vi griller pølser og kanskje serverer pizzasnurrer også blir det sjokoladekake forma som en bil, muffins og gele tenker jeg.. gutten vår elsker gele!!
Anonym bruker Skrevet 21. juli 2006 #5 Skrevet 21. juli 2006 Vi tenker å ha kyllingfileer og salat. Jentungen liker det veldig godt. Og så sjokoladekeke etterpå.
Smurfemamma'n Skrevet 24. juli 2006 #6 Skrevet 24. juli 2006 Hvis dere skal ha gele, så kjøp plastkopperog lag geleen i dem. En til hver unge. Lettvint og godt, og lite søl Pizzasnurrer med ost og skinke i stedenfor pølser i brød. Ispinner er en sikker vinner, og selvfølgelig sjokoladekake med nonstop og seigmen. Når de er høye på alt sukkeret er det på tide å sende dem hjem ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå