glad_jenta Skrevet 19. juli 2006 #1 Skrevet 19. juli 2006 gutten min på litt over 4 mnd reagerer på den når han får grøt som er blandet med det.han reagerer ikke på grøten for han er helt fin jeg blander med mm. han blir rød rundt munnen med hvite blemmer.de forsvinner fort,men er sikkert en slags allergisk reaksjon??
Nettemor m/JENTENE ;) Skrevet 19. juli 2006 #2 Skrevet 19. juli 2006 Elste jenta mi reagerte på NAN med oppkast. Men hun begynte ikke med NAN før hun var 11 mnd for da ville hun ikke ha pupp mere. Men vet om mange barn som reagerer på NAN. Prøv collette i stedet eller en annen mme.
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2006 #3 Skrevet 19. juli 2006 Minsten her kastet alltid opp når han fikk NAN, så vi byttet til Collet, nå er alt bra. Plutt at det er alt man trenger i Collet så man slipper å gi D vitamin dråper også Men det er jo grøter som blandes med bare vann også! Her er de favoritten hans... Går ned med et glis
Alex&Lucas&Prinsesse sin mamma Skrevet 19. juli 2006 #4 Skrevet 19. juli 2006 vi hadde kun problemer med collett vi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå