FruMamma med nr 2 Skrevet 19. juli 2006 #1 Skrevet 19. juli 2006 ....sitter jeg hos frisøren og er sikkert mer enn nervøs og spent:) Jeg syns ikke det er lenge siden 19.juni og tenkte det var 2 mnd igjen..PUH!!
....Hege 69 Skrevet 19. juli 2006 #2 Skrevet 19. juli 2006 Litt misunnelig jeg da..... ) Har ennå 11 mnd igjen, men tida går fort ja, det er sikkert! Er sikker på at vi har myyyyye å glede oss til, alle sammen! Selv om det er så lenge til for min del, så kverner tankene rundt bryllup heeeeele døgnet! Lurer på hvordan det blir når JEG har bare en mnd igjen.... Masse lykke til i hvert fall!
FruMamma med nr 2 Skrevet 19. juli 2006 Forfatter #3 Skrevet 19. juli 2006 Takk for det:) jeg har litt rare drømmer for tiden om at jeg ikke rekker frisørtimen og må gå helt vanlig på håret jeg gjør ellers, samt ikke finner kjolen min... Men det er kanskje verre hvis jeg drømmer jeg skal gifte meg med feil mann? Jeg syns ikke det er lenge siden vi booket kirke, men det er sannelig med snart 1 år siden....tida går fort!!!! Om 1 mnd er det 10 min til vielsen starter:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå