sara_salamander Skrevet 18. juli 2006 #1 Skrevet 18. juli 2006 har nesten ikke spist siden torsdag, og har har diare-aktige bleier ca 2 ganger daglig. Hun er ikke slakk og har ikke feber. Men hun trenger mat! Hun spiser en bit eller to av det hun får, så er det stopp. Noen råd?
Expat Skrevet 18. juli 2006 #2 Skrevet 18. juli 2006 Det høres ut som om hun får tenner. Hva med å gi en paracet (250mg) en times tid før middagen? Da går det nok bedre. Ellers, is er bra, peis på med kuleis. Drikkeyoughurt? Juice?
sara_salamander Skrevet 18. juli 2006 Forfatter #3 Skrevet 18. juli 2006 Hun har ikke vært slik på de andre tennene... kanskje en jeksel, hørt de skal være litt verre... Hun er veldig glad i fløteis, men hun har ikke fått nå, jeg tenkte at det bare gjør vondt verre. Spiste litt joghurt i dag, hun liker bare vann!! Begynner å bli despo her!
Expat Skrevet 18. juli 2006 #4 Skrevet 18. juli 2006 Jeksler er helt forferdelig. Fikk selv visdomstenner sent, fytti! Halsvondt er også vondt. Prøv med fløteis, du! Litt halvsmeltet?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå