Anonym bruker Skrevet 15. juli 2006 #1 Skrevet 15. juli 2006 På mandag er det åtte uker siden vesla vår kom til verden ved keisersnitt.. Jeg blødde i ca seks uker etter dette. Så var det pause frem til nå. Fikk mensen igjen allerede nå! :-( Og gjett om jeg blør!! Aldri opplevd liknende.. Er dette normalt??? Prøvde med O.B også, og det gjorde kjempevondt!!! Håper noen kan svare på disse litt vel personlige spørsmålene...:-)
Anonym bruker Skrevet 15. juli 2006 #2 Skrevet 15. juli 2006 Er nok helt normalt ja. Vet ikke hvorfor det gjør så vondt å bruke OB, men blør også forferdelig mye. Var ikke slik de to første gangene jeg fødte. Håper virkelig det gir seg!
Hermis Skrevet 15. juli 2006 #3 Skrevet 15. juli 2006 Antagelig gjør det vondt pga tørrhet. Pga amming så kan man bli svært tørr i skjeden.Også litt sår. Ved 6 ukers kontrollen så legen at jeg var ganske sår innerst i skjeden. Pga dette var det svært vondt å prøve på samleie blant annet. Vil anta det er litt det samme om man skal ha inni en OB. Det går seg til litt etterhvert
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå