Anonym bruker Skrevet 13. juli 2006 #1 Skrevet 13. juli 2006 etter sånn som jeg har regnet nå så kommer jeg til å få mensen den dagen vi skal gifte oss, men det er 10mnd til og det kan jo var den endrer seg. men hvis ikke hva går det an å gjøre for å slippe den? alle forventer nesten at det blir sex den natta de gifter seg. det er jo vanlig. noen som kan hjelpe??
vilhababynå!! Skrevet 13. juli 2006 #2 Skrevet 13. juli 2006 Du kan få noen piller av legen som du kan utsette mensen med, tror de heter Primolut eller noe sånt.. =) Lykke til! =)
Anonym bruker Skrevet 13. juli 2006 #3 Skrevet 13. juli 2006 alle forventer nesten at det blir sex den natta de gifter seg. det er jo vanlig. ..den der skjønte jeg ikke..greit nok at "alle forventer det" men det er jaggu svært få som har det og de som HAR det gjør det mest for bare å ha gjort det. Tro meg, ingen krise å ha mensen den dagen. Lite sannsynlig for at du kommer til å ha deg med mannen din uansett. Piller får du av legen din.
Anonym bruker Skrevet 13. juli 2006 #4 Skrevet 13. juli 2006 hvorfor tror du at det er lite sansynlig at det blir no på oss på bryllups natten? og hvem vil ha mensen når en har en hvit kjole. ikke jeg hvertfall.
Anonym bruker Skrevet 14. juli 2006 #5 Skrevet 14. juli 2006 går du på p piller kan du utsette det med de
Anonym bruker Skrevet 14. juli 2006 #6 Skrevet 14. juli 2006 Sex på bryllupsnatta! Nei takk! Jeg var så sinnsykt sliten og det var det siste jeg ville. Oppskrytt og måtte ha det spør du meg! De fleste har jo prøvd det før den natta...
FruMamma med nr 2 Skrevet 14. juli 2006 #7 Skrevet 14. juli 2006 Samme problem her du:) Jeg var til legen å fikk primolut eller hva det heter...Ingen problem:)
Anonym bruker Skrevet 14. juli 2006 #8 Skrevet 14. juli 2006 Spør etter primolut av legen. det fikk jeg! : og vi hadde glede av bryllupsnatat vi altså!!!!
Anonym bruker Skrevet 18. juli 2006 #9 Skrevet 18. juli 2006 Samma om alle forveneter at man har sex på bryllupsnatta eller ikke... Poenget er vel om man er i form til det selv... Vi koste oss ialleall veldig i senga den natta
Beama Skrevet 19. juli 2006 #10 Skrevet 19. juli 2006 Jeg fikk selvsagt mensen den dagen jeg giftet meg... skulle ikke kommet da, men den kom når vi var i kirken.... Min stakkers forlover stresset med å få tak i OB til meg:) Det verste er at man har hvit kjole... og bare en bitteliten lekkasje vil syntes VELDIG godt... så jeg sprang mange turer på toalettet iløpet av kvelden... og hadde konstant en forlover som gikk og så etter at det ikke var kommet noen flekk:) Sex på bryllupsnatten? hehe... sovnet som en stein idet jeg traff puten:) samme gjorde min mann.... Er visttnok bare rundt 10 prosent som har sex på bryllupsnatten;)
Dubbe Skrevet 21. juli 2006 #11 Skrevet 21. juli 2006 tror nok du vil få noe som utsetter den ja Og tror heller jeg ikke ville ha lagt så mye i det, i og med at det er en stund til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå