Anonym bruker Skrevet 8. juli 2006 #1 Skrevet 8. juli 2006 Hvor sikker "prevensjon" er fullamming? Jeg skal sette inn p-stav neste uke og lurer litt på om vi er dumme dersom vi har sex før den blir satt inn... Vi har ikke lyst å bli gravid nå bare 8 uker etter at lille gull ble født.
Anonym bruker Skrevet 8. juli 2006 #2 Skrevet 8. juli 2006 Hr nå lest tråden "tror jeg e gravid igjen :(", og har funnet svaret på spørsmålet mitt selv: Ja vi er dumme dersom vi har sex før p-stavener på plass.... HI
Mamma til gutt06+jente mai-10 Skrevet 8. juli 2006 #3 Skrevet 8. juli 2006 Ikke sikker nei! Har hørt om flere her inne som har blitt gravide med den "prevensjonen". Så hvis ikke dere vil ha to veeeldig tette, ville ikke jeg hatt sex før den blir satt inn ivertfall:)
Mamma til gutt06+jente mai-10 Skrevet 8. juli 2006 #4 Skrevet 8. juli 2006 hehe ja tenkte jeg skulle skrive at du burde lese den:)
Gjest Skrevet 8. juli 2006 #5 Skrevet 8. juli 2006 Ikke ha sex før, bruk isåfall kondom!!!!!!! *hilsen en som trodde jeg ikke kunne bli gravid før jeg hadde fått mensen igjen og amma.....!!!!*
Anonym bruker Skrevet 9. juli 2006 #6 Skrevet 9. juli 2006 Det er da bare å ha sex! Bare bruk kondom! Vi likte overhodet ikke å bruke kondom før, men nå, 2 måneder etter fødsel, må jeg innrømme at livet er blitt såpass slitsomt, at vi gladelig bruker kondom før annen prevensjon er på plass!!! Vi vil iallefall ikke ha en til nå!!!!! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå