Anonym bruker Skrevet 8. juli 2006 #1 Skrevet 8. juli 2006 Hva er galt med gåstol til babyen egentlig?? Ryggen? Har kjøpt til datteren min, men alt med måte eller??
Anonym bruker Skrevet 8. juli 2006 #2 Skrevet 8. juli 2006 En venninne av meg brukte det til babyen sin, og han fikk hoftene sine i feilstilling. Blir vist heller ikke anbefalt av fysioterapeuter.
Halloween-mamma Skrevet 8. juli 2006 #3 Skrevet 8. juli 2006 Søk på gåstol i forumene og så finner du mange tråder med både info og linker
rødt&blått Skrevet 8. juli 2006 #4 Skrevet 8. juli 2006 Jeg kommer ihvertfall aldri til å kjøpe en til mine barn. Sikkert alt med måte, men det blir vel fort til at de sitter der en time? Fysioterapeuten på 4-mndr-kontrollen frarådet det sterkt.
Luca Skrevet 8. juli 2006 #5 Skrevet 8. juli 2006 Svarte på et annet innlegg nettopp om det samme....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå