Gå til innhold

Hvor og hva oppbevarer dere vibratorene deres??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hadde en vibrator som lå inni en pose inni et skap.. Den ble muggen..phøy.. Har bestilt meg en ny en nå, kanskje ikke så lurt å legge den i plastikkpose da?!

Og hvor legger dere den? Ungene finner jo alt..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Min ligger øverst i klesskapet.. >Nå er ungen min bare 4 mnd da.. så faren for at han finner den er minimal.. hehe

Skrevet

har den i madrassen jeg. har rammemadrass så dem er i mellom 2 stk.. tviler på at dem finner de lekene.. for det er tungt å løfte den opp..

Skrevet

Har mine i en eske som står øverst i skapet på soverommet, de blir skjeldent brukt. Når og hvis de blir brukt så renser jeg dem med gelè med sprit i etter bruk. Veldig viktig å rengjøre alle sexleker etter bruk. Gelèn er fin å bruke etter barbering også. Husker ikke navnet på den nå, men den er å få tak i på alt fra Kondomeriet til Ellos.

Skrevet

Vi har en koffert med lås!

Ligger i skapet til typen.

Renser med vibratorrens, som er kjøpt på kondomeriet

Skrevet

ligger innpakket i ett håndkle i nattbord skuffen min...

 

Eneste stedet ungene ikke åpner..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...