Beama Skrevet 3. juli 2006 #1 Skrevet 3. juli 2006 Noen som har prøvd å gi grøt eller middagsglass som er beregnet til 6 mnd til en som er 5 mnd? Snuppa har fått grøt siden hun var litt over tre mnd. og har fått grønnsakspure og fruktmos i snart en måned.. Føler hun trenger noen nye smaker... Kan ikke gi henne samme grøt i mer en tre dager etter hverandre... da nekter hun å spise..først mais grøt, så risgrøt, så mais igjen.. virker som om hun trenger variasjon... Noen med erfaringer?
PMST Skrevet 3. juli 2006 #2 Skrevet 3. juli 2006 har ikke prøvd selv..men middagen til 6.mnd er ikke klumper i så det går nok bra... tror nok det går fint med grøten også så lenge hun har fått en stund=)
Medium fikk guttebass Skrevet 3. juli 2006 #3 Skrevet 3. juli 2006 Gutten min har fått 6-mnd glass siden han var 4,5 mnd. I Hipp og Nestlè sine glass er det ikke klumper, så det går helt fint. ) (Småfolk sin var klumpete.) Jeg gir fortsatt 4 (+5) mnd grøt, for der har vi flere valg enn med middagsglassene. )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå