mammatilelias Skrevet 30. juni 2006 #1 Skrevet 30. juni 2006 Min gutt på 7mnd.har akkurat lært seg å reise seg.Dette ender ofte med knall og fall.Men det stopper han ikke.Blir så redd,for jeg synes han faller ofte,og i ståhøyde blir det litt høyt. Hvor mye tåler de egentlig??????????
Pixie Power Skrevet 30. juni 2006 #2 Skrevet 30. juni 2006 Ganske mye! :-) Har det likt her, men nå går det bedre. Han trengte noen uker med knall og fall, de må jo trene og lære. Slo hodet så det sang noen ganger, og den ene gangen ringte jeg faktisk legevakten. Men de beroliget med at de er jo mykere i hodet enn oss, og det merkes på dem med èn gang hvis det er alvorlig. De blir lyssky, sløve og trøtte. Det gikk bra da som alle de andre gangene :-) Knall og fall hører med i utviklingen.
Kakeåndsen Skrevet 30. juni 2006 #3 Skrevet 30. juni 2006 Flink gutt! Vesla har lært seg en teknikk som gjør at hun nesten alltid faller på rompa. Men selvfølgelig slår hun hodet i ny og ne. Griner litt og så går det det over. Lærer seg nok å sette seg ned på rompa etter hvert gutten din også.
mammatilelias Skrevet 30. juni 2006 Forfatter #4 Skrevet 30. juni 2006 Ja,jeg er nok bare overhysterisk:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå