Anonym bruker Skrevet 30. juni 2006 #3 Skrevet 30. juni 2006 en finger i musa på g-pungtet og to på klitten på utsiden.. Deilig..
Anonym bruker Skrevet 30. juni 2006 #4 Skrevet 30. juni 2006 Jeg lukker øynene og fantasere om at ei jente slikker meg.. (er ikke lesbisk men fantaserer om å prøve det en gang) Så bruker jeg vibrasjonen på dildoen min mot klitten..... helt til jeg får en enorm orgasme:)
Anonym bruker Skrevet 2. juli 2006 #5 Skrevet 2. juli 2006 ser på porno og masserer klitten, eller bare fantaserer og masserer klitten og leppene. ekstra gøy å kle seg halvnaken og forte meg hvis jeg veit sambo er rett rundt hjørnet, ikke bli tatt på fersken liksom, hehe, det er et kåt kikk.
Anonym bruker Skrevet 17. juli 2006 #6 Skrevet 17. juli 2006 Varm dusj på full guffe mot klitten. Spriker ekstra godt med bena. Holder dusjen ganske nærmt, men varierer litt på avstanden. Ååhh så deilig!
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2006 #8 Skrevet 19. juli 2006 Hvis jeg vet jeg er alene om kvelden 'planlegger' jeg ofte en kosestund for meg selv,og da går jeg 'hele' ettermiddagen og kjæler med puppene i smug og blir mer og mer kåt.Stryker og kliper litt i de.Når ungene er i seng finner jeg frem vibratoren og setter på en bra pornofilm og bare prøver å holde ut lengst mulig. Ellers kan jeg bare plutselig bli kåt og bruke fingrene og gni klitten med samtidig som jeg kjæler puppene med andre handa. Jeg blir sinnsykt kåt av å bli tatt på puppene,så jeg må alltid kjæle med de..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå