Gå til innhold

Dere som har quinny, sportsvogn.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når begynte dere å bruke denne? Mini er 4 mnd og for lang for dreamybagen. Hva bruker dere som underlag i sportsvognen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Da Fjompen ble for lang så kjøpte jeg en mykbag fra Teutonia å puttet i sportsvogna,den begynner å bli litt liten nå,så skal ta den ut når varmen kommer tilbake:)(han er snart 8 mnd,sitter ikke av seg selv)

Synes det er litt tidlig å putte barnet rett i sportsvogna når han/hun er bare 4 mnd.

....men hvis du gjør det vil jeg tro det holder med ett pledd eller no,er liksom ikke plass til så mye mer tror jeg....

Skrevet

Tusen takk for svar!

Er mykbag fra Teutonia lenger enn bagen til Quinny? Er det XL comfort du har forresten? Kan jeg også få spørre hva du betalte for teutoniabagen?

Skrevet

Ja.XL comfort.Den var litt dyr,betalte 1300; for den på Barneverden.....

Den er ca 78-80 cm innvendig tror jeg...er ikke helt 100% sikker,får ikke sjekka for deg nå:(

Skrevet

Ble helt gira jeg nå! Var inne på nettsiden til Teutonia for å se på dem. Så behagelige ut og tøffe også! Hvis den er 78-80 cm er den jo passe. Tror "mini" akkurat passerer 70. Har teutonia combivogn med hardbag også (en brukt gammel sak) og både denne og dreamy til quinny begynner å bli for små. Da passer mykbagen sikkert til begge?

 

Må takke igjen jeg for et SUPERT tips! Oi, nå ble jeg glad! Hadde sett for meg mini nede i en ukomfortabel hard sportsvogn :-(

Skrevet

Fikk sjangs til å måle nå,den er 79 cm!!!!!

Vil ikke være påtrengene,men du kunne få kjøpe min for 800; (hvis du ikke bor i Oslo må du bet,for frakt også da:)

Den er mørk blå som vogna mi og kjøpt i mai mnd,ikke synlige flekker el no:)

Skrevet

Oi!!!

Vi går litt om hverandre!

Så ikke at du hadde svart!

 

Du er ikke påtrengende, men veldig hjelpsom :o))

 

Så bra at den er så lang!

 

Kan jeg få undersøke ift porto, er sikkert veldig interessert. Bor i Bergen :o)

Skrevet

Vet litt om porto og greier også jeg veit du...:)

Vil tro det går å sende den i 112; pakka:)

(merkelig formulert:)

Skrevet

Det er en ny farge jeg har,den er lik de som er på bilde bare at den er mørk blå med hvite og mørk blå striper innvendig:) ville ha en helt blå,men finnes bare med striper og greier innvendig:)

Skrevet

Hei igjen MammaLukas,

 

Er veldig interessert...

 

Er jeg frekk hvis jeg spør om hvorfor du vil selge den allerede nå...?

 

Skrevet

Som sagt tidligere så må jeg slutte å bruke den for den,begynner å bli liten:) han er snart 8 mnd.

....men sjekk barneverden.no de har den på tilbud til 500:

Skrevet

(herregud jeg klarer rett og slett å ikke formulere settninger lenger,skriver som en kråke!!!)

Skrevet

Hei

 

Får du festet softbagen til Quinny-vogna på noe vis? Eller blir denbare liggende løst oppi. Hvordan blir evt dette i forhold til sikkerhet?

Skrevet

Du får ikke festet den,men den sitter veldig godt fast.Den passer liksom som hånd i hanske:)

Den sklir jo ikke heller pga fotstøtten på Quinnyen:)

 

Skrevet

Jenta mi er 3 mnd og snart for lang i dreamin. Vi skal kjøpe en Carena softbag! den koster 350.- ny! Den er helt perfekt oppi quinny..!

Skrevet

hvor får man kjøpt carena softbag??

ikke for å blande meg altså..

men kan man ikke kjøpe en vognpose med litt høye kanter? som f.eks. quinny sin vognpose? syns den er litt dyr da, men kansje noe lignende.?? da vil man vel få brettet kanten på soveposen over ryggstøtta så ligger den stødig...

Skrevet

Hei igjen Lukasmamma!

 

Ble visst skikkelig revet med jeg! Tror at jeg må stå over din bag siden jeg kan få den billigere på barneverden, håper ikke du blir skuffet :-/

Det var i hvert fall et supert tips! Takket være deg kommer lillegutt til å kose seg i vogna når vi skifter til sportsvogna, tusen takk!!

 

Og lykke til med salg av bagen :o)

Skrevet

Hei Maikenmin!

 

Hvor kan jeg få kjøpt carena-bag? Evt er det noe sted på nett der jeg kan kikke på den? Hørtes jo utrolig billig ut!!!

Skrevet

Det går kjempe fint,bare hyggelig å hjelpe til:)

 

Ja,den bagen er super-går ann å liksom ta av "lokket" på den på varme sommerdager og:)

Håper du blir fornøyd da:)

 

 

 

 

 

Skrevet

Ser super ut på nettsiden!

Blir garantert fornøyd, bare synd at det ikke ble noe av "dealen" vår da;o)

 

Ha en super dag!

Skrevet

Jeg kjøpte min da han var 8 mnd.

Skrevet

Og du er fornøyd ella?

 

"Mini" er 70 cm og 4 mnd. Dreamien begynner å bli knapp ;0)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...