Gå til innhold

Smokkene til aventflaskene


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hørte i dag at man skal kaste disse smokkene etter at de har vært brukt i ca 3 mnd. Er det riktig? Jeg vet, eller skjønner, at man bør kaste vanlige narresmokker etter ca 3 mnd, men ikke flaskesmokkene. Isåfall, hva er grunnen til dette med flaskesmokkene?

 

Føler meg litt dum nå ;)

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

sikkert at de morkner.. men leste på pakningen i dag.. der sto det ikke noe om at de må skiftes etter 3mnd.. men at man bør sjekke de jevnlig at de ikke har noen skader, morken o.l.

Skrevet

Ja, det tenkte jeg også egentlig. Men det skal jo litt til for at de skal morkne i grunn... skal titte etter skader :) Takk for svar!

Skrevet

Vi har aldri kastet noen av avant-tåteflaskesmukkene!

Hadde først 1-hullssmukk, så 2-hulls og nå 3 hulls.

Så da blir de jo byttet en gang iblant likevel da.

 

Vanlige smukker koker jeg daglig i en liten kobb i microen på 2 min. Veldig enkelt og greit.

Skrevet

men tru om jeg kan gjømme smukkene til neste baby om et par år?? eller må jeg kaste de? ikke det at det er den store investeringen, men likevel greit.. giddder ikke gjømme på de hvis jeg må kjøpe nye likevel

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...