Gjest Skrevet 27. juni 2006 #1 Skrevet 27. juni 2006 Når du ble gravid, fikk du ømme bryst eller bare brystvorter? Har veldig vondt i brystvortene nå og de har blitt større, Kan en få ømme brystvorter i forb med el? Eller er jeg inbilt gravid? Evt ble gravid forige syklus? Skal teste i morgen, men lurer bare på tenget... Håper på svar jenter!
guttemamman:) Skrevet 28. juni 2006 #2 Skrevet 28. juni 2006 Hei på deg... Jeg hadde kunn ømme brysvorter nå når jeg ble gravid, ikke ømm i selve brystene, bare i vortene.. Lykke til, håper du har en spire:o)
Sgt sweetie prøver på en til.. Skrevet 28. juni 2006 #3 Skrevet 28. juni 2006 Jeg hadde også kun ømme brystvorter når jeg ble gravid. Lykke til med testingen!
Havi Skrevet 28. juni 2006 #4 Skrevet 28. juni 2006 Jeg og...hadde bare ømme brystvorter... Lykke til!!
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2006 #5 Skrevet 28. juni 2006 Hmm, hos meg er hele puppen øm! ;-) -Men det er jo ulikt. Lykke til med testen!
Karinamm Skrevet 28. juni 2006 #6 Skrevet 28. juni 2006 har bare ømme brystvorter ikkje helle brystet.
Gjest Skrevet 28. juni 2006 #7 Skrevet 28. juni 2006 Jeg svidde av en test og den var neg. Så kanskje bare det er et tegn på EL? slutta på pilla for ikke så lenge siden så det kan være litt tull med syklus..? Men fy så vondt det er! Men gjør heldig vis ikke vondt når jeg har på meg en tettsittende bh.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå