-Petrine- Skrevet 27. juni 2006 #1 Skrevet 27. juni 2006 ble jeg lagt inn på sykehuset for å sette igang fødselen! Kan nesten ikke tro at jeg har en så stor jente. Synes nettopp jeg gikk rundt med en diiiiger mage. Nå har jeg en smårampete ettåring som klatrer dagen lang og sier mamma :-) Takk for tiden her inne på småtroll 0-1 år, har fått svar på masse! Lykke til dere andre med nye verdensborgere! Nå venter barneselskap, sommerferie og etterhvert barnehagestart. Jeg begynner i ny jobb til høsten og forhåpentligvis er jeg tilbake her på småtroll 0-1 år om halvannet år :-D
Blomman Skrevet 27. juni 2006 #2 Skrevet 27. juni 2006 Gratulere med dagen - ja det går fort - er ikke lenge de er små babyer
RockMama Skrevet 27. juni 2006 #3 Skrevet 27. juni 2006 Gratulerer med dagen til hele familien! Og lykke til med alt det spennende som skjer.. Helt utrolig at vår snuppe er blitt 7 mndr også.. Syns jeg akkurat hastet til sykehuset!
Torpekjærringa Skrevet 27. juni 2006 #4 Skrevet 27. juni 2006 Gratulerer med 1 års dagen - vi kommer snart etter ! Mini her er 1 år om 10 dager :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå