Anonym bruker Skrevet 24. juni 2006 #1 Skrevet 24. juni 2006 Fy Fader,jeg skjønner ikke at det er mulig og være så utrolig korttenkte som noen av dere her inne er! Især reagerer jeg på endel innlegg av stemødre, som klager over sine stebarn og biomor. Synes det er alt for mye hetsing her inne fra stemødre. Rett og slett lattelig spør du meg.
Anonym bruker Skrevet 24. juni 2006 #2 Skrevet 24. juni 2006 Så enig med deg HI Dette er blitt en ren hetseside for stemødre. Trenger vell ikke og si noe mer..
fyttikatta Skrevet 24. juni 2006 #3 Skrevet 24. juni 2006 Hvordan vet dere at det er HI som skriver innleggene.Er det noe dere ser som jeg ikke ser. Eller betyr HI noe annet. Jeg ser dette flere ganger at det underskrevet anonym , men dere svarer med HI
aroma Skrevet 24. juni 2006 #4 Skrevet 24. juni 2006 Det er svært mange her inne som har god grunn til å klage over stesituasonen og spesielt biomødrene. Så det dere skriver her er enda latterligere. Det finnes like mange trangsynte biomødre.
Anonym bruker Skrevet 24. juni 2006 #6 Skrevet 24. juni 2006 Tja, du har sikkert rett i at det finnes mange tragiske stemødre. MEN, det finnes enda flere tragiske biomødre.
ana baroma Skrevet 24. juni 2006 #7 Skrevet 24. juni 2006 Punkt 1: Når man kritiserer sånn, så skal jeg ta det seriøst om man skriver under med nick. Punt 2: Hvorfor kan ikke jeg få lov å klage på mitt stebarn og hans mor ETT STED??? Jeg klager skjelent på jr, men det hender mamman hans går meg litt på nervene. Vi har et godt forhold, og det er kanskje på grunn av at jeg får ut mine frustrasjoner et sted. Jeg synes hun er helt OK, og stesønnen min er jeg veldig glad i. Punkt 3. Det er mye hets både fra den ene til den andre, og verden hadde vært mye enklere å leve i om man var gode venner alle sammen. Sånn er det ikke, og man kjemper med så mange våpen og med så mange teknikker. Og kanskje har noen vært i samme situasjon og funnet ut av det? Da kan det jo være greit å få hjelp til det her inne. Med optimistisk hilsen
Meg og bøllegutta!! Skrevet 25. juni 2006 #8 Skrevet 25. juni 2006 det er vel ikke noe mer hetsing fra stemødre enn fra biomødre her!! Vi er vel egentlig like ego alle sammen når alt kommer til alt : )
Iselin79 og 2 nydelige Skrevet 25. juni 2006 #9 Skrevet 25. juni 2006 Syntes det er like mange tragiske biomødre som tragiske stemødre., Og like mye hetsing fra biomødre.. Dette her er et forum hvor man skal få lov til å ytre sine følelser, negative eller positive... Virker som du føler deg meget truffet av kommentarene STEmødrene kommer med her da siden du kan reagere sånn som du gjør. Feig og signerer med anonym er du også. Er du en av disse psycomødrene som tror de kan bestemme over barnefarens liv siden dere har et barn sammen eller??? hehe.... Vær tøff og singner med nick iallefall da, skal du først reagere.. kozemoozeoverdoze...LOOL
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2006 #10 Skrevet 26. juni 2006 Unnskyld meg iselin79, men er du helt idiot eller? Tror du folk er mindre anonyme her om de signerer med nick eller? Om jeg tar nicket marta,er jeg liksom mindre anonym her da eller hva? Du vet at man kan skifte nick 100 ganger om dagen hvis men vil det?? Hvorfor er forresten anonym knappen her,til pynt eller? Herregud mehe,begynn og bruk hodet ditt! Og det gjelder dere andre også som enda ikke har skjønt det!!
Iselin79 og 2 nydelige Skrevet 26. juni 2006 #11 Skrevet 26. juni 2006 Oj oj oj, sinna biomor...Kan ikke annet enn å le av deg, når du skriver sånn....hehehe.. Ja, anonymknappen er bare til pynt, er den ikke fin? Jeg har begynt å bruke hodet for lenge siden, men det virker som om det er du som henger litt etter, du som generaliserer alle stemødre.. Jaja, må være kjipt for deg å være så bitter iallefall. Men den som lider er vel deg, og unga dine...
♥Snulder Skrevet 26. juni 2006 #12 Skrevet 26. juni 2006 Du er vel fullstendig klar over at man må velge seg et nick som ingen andre har. Det betyr at det bare er 1 "marta", men anonym er noe vi alle kan være. Skjønte du den, eller ble det for omfattende for deg? Forklarer meg gjerne bedre hvis det trengs.) Noe jeg ikke ser på som usannsynlig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå