Gå til innhold

Min fine kjole, og kanskje tips til andre om blomster og sånt:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Denne kjolen sys etter mine eksakte mål, og koster 4000 kroner inkl underskjørt:) Servicen har vært fantastisk, og de har hundrevis av kjoler å velge mellom! Man kan også leie kjoler, 1500 kroner uansett hvilken du velger:)

 

http://johnsenbrudeportal.com/Gallery3/album01/huge_04_C_022_01

http://johnsenbrudeportal.com/Gallery3/album01/huge_04_C_022_02

 

Dette er bilder av kjolen jeg har valgt. Hovedsiden er www.johnsenbrudeportal.com.

 

Knallbillige silkeblomster som ser vakre og ekte ut, du kan få en nyyyydelig brudebukett til et par hundre kroner:)Her skal jeg kjøpe blomsteroppsatser, bukett, girlandere osv.

 

www.thebridesbouquet.com

 

Ellers har vi fått kjøpt en kjempeflott sjakett med bukse, jakke, vest og sløyfe til mannen til den nette sum av 800 kroner:) Koster jo 2500 bare å leie, så der var vi heldige. Må tilpasse den litt slik at den sitter som støpt, der får vi en venninne av svigermor til å hjelpe. Kuppet gjorde vi på en butikk som drives av innvandrere i bergen sentrum, men størrelsene går bare opp til 48/50, så går ikke for litt høyere menn enn mannen min!De har kjole og hvitt, smoking, sjaketter...og brudekjoler til rundt 2000 kroner, men de var litt voldsomme etter min smak. Nydelige brudepikekjoler og dresser til brudesvenner:)

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Åh, kjempefin kjole:) Dette tipset skulle jeg ha fått før! Men blomster har jeg ennå ikke kjøpt, så kanskje jeg bestiller fra den nettsiden, du!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...