Anonym bruker Skrevet 16. juni 2006 #1 Skrevet 16. juni 2006 Det er nå 9 mnd siden jg fødte og etter det har vi hatt sex max 1 gang i mnd. De gangene vi har hatt er det ikke fordi jeg har hatt så veldig lyst men fordi jeg får dårlig samvittighet ovenfor mannen min. Jeg har ikke lyst på sex i det heletatt, og før var jeg kjempeglad i sex. Jeg vet at han gir meg orgasme hver gang og det er sinnsykt digg, men det frister ikke med sex lenger. Er jeg helt unormal eller er det ofte slik når man har født...?
Tommage♀♂ Skrevet 17. juni 2006 #2 Skrevet 17. juni 2006 Har i grunn hatt det sånn siden jeg ble gravid jeg... Og det er over 1 år siden=(
Anonym bruker Skrevet 18. juni 2006 #3 Skrevet 18. juni 2006 Jeg har også hatt det sånn siden jeg ble gravid:( Det vil si ikke sexlyst sidn desember 2004!!!!!!!!!!!!!
Anonym bruker Skrevet 20. juni 2006 #4 Skrevet 20. juni 2006 Har det sånn enda, og barnet mitt er nå 2 år... Det blir ikke bedre heller, det blir bare verre og verre jo skjeldnere det skjer :-(
Anonym bruker Skrevet 21. juni 2006 #5 Skrevet 21. juni 2006 Når jeg var gravid var jeg superkåt, og ville ha sex flere ganger om dagen, og hvis typen min ikke klarte så mange ganger lekte jeg bare med meg selv. Men nå etter å ha fått et barn i hus, blir jeg aldri kåt lenger. det er kanskje ikke så rart, det kan være kroppens måte å si at "du har nettopp fått barn, hvorfor lage ett til nå" lissom. jeg må ta meg selv i nakken innimellom og bare "late som" ovenfor meg selv at jeg er kåt, for det er jo så synd for oss begge at det har blitt så "slapt" i det siste... så jeg klår på han og erter han og når vi først har kommet i gang med forspillet skal det faktisk ikke så mye til før vi er i full sving =) (når babyen sover selvfølgelig, ellers klarer jeg det ikke) Så jenter, hvis dere synes det er synd at dere ikke har sexlyst lenger, er det bare å ta dere selv i nakken, det er det dere som må gjøre noe med!! Det er veldig viktig for et godt forhold vet dere...
Anonym bruker Skrevet 21. juni 2006 #6 Skrevet 21. juni 2006 Det er vel ikke bare å ta seg sammen. Opplever samme problematikk, bare at her er det jeg som sitter igjen med all lysta. Han ville ikke mer etter ca. uke 30. Og ellers også er det jeg som vil mest. Vanskelig det. Kan jo ikke bare si til han at han skal ta seg sammen, det har jeg i ahvertfall forstått. Hilsen meg, jomfru tørke , moden gravid
Pikken-som-har-gjort-jobben Skrevet 22. juni 2006 #7 Skrevet 22. juni 2006 Utrolig klokt sagt. Jeg blir helt oppgitt av jenter som slår ut med hendene og tror at sexlysten skal komme rekende på ei fjøl... Det hjelper ihvertfall å tenke på denne måten.
Anonym bruker Skrevet 2. juli 2006 #8 Skrevet 2. juli 2006 Hallo. Vet ikke hva slags prevensjon du har, men skal bare fortelle deg at jeg fikk mye sterkere sexlyst da jeg sluttet med minipiller og fikk spiral (kobbersiral) i stedet. Og da mener jeg MYE sterkere. Jeg merket ikke at jeg hadde så sterke bivirkninger av minipillene (cerazette), merket det først da jeg sluttet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå