♡ Bella- nr2 i desember♡ Skrevet 14. juni 2006 #1 Skrevet 14. juni 2006 ...var det hyggelig der, og tok de seg god tid til deg og sånt. Hvordan inntrykk fikk dere? Og var kvaliteten på bildene bra?
Gjest Skrevet 14. juni 2006 #2 Skrevet 14. juni 2006 Kjempekoselig jordmor! Det var det første møtet med noen innen helsevesenet som tok seg god tid til oss og da jeg sa at jeg ville ha mange fine bilder passa hun på å få mange vinkler og så klare som hun kunne få de. Har også vært på fødeavd pga smerter forrige helg. (er 24/2) Det var også kun blide folk med tid til å svare på det jeg lurte på og undersøke oss grundig, selv om de fra begynnelsen ikke trodde det var noe spes. Fikk en ultralyd til for å være sikker på at babyen hadde det bra og siden babyen var sjenert sist brukte de litt ekstra tid for å leite fram kjønn for meg. gutt forresten..
♡ Bella- nr2 i desember♡ Skrevet 14. juni 2006 Forfatter #3 Skrevet 14. juni 2006 Så koselig! Gleder meg masse, skal dit om 16 dager!! Håper alt står bra til med bobla mi..
EleResa Skrevet 14. juni 2006 #4 Skrevet 14. juni 2006 Jeg har vært der 3 ganger til nå, og de virker flinke og dyktige der.
Gjest Skrevet 14. juni 2006 #5 Skrevet 14. juni 2006 Kjempesmart spørsmål! Jeg skal dit dagen før deg og det er alltid greit å høre om hvordan andre oppfatter det:) Lykke til!
Anonym bruker Skrevet 15. juni 2006 #6 Skrevet 15. juni 2006 Heisann Det er godt å høre at det er noen som har hatt en positiv opplevelse etter ultralyd på A-hus. Jeg var der selv på mandag, og etterpå satt jeg (og min kjære..) igjen med en tomhetsfølelse.. Jordmoren var superstresset, og i grunn ganske uinteressert i spørsmål vi stilte. Etterpå snakket jeg og kjærstn om det, og konkluderte med at det var så innmari trist at det var jordmoren vi snakket om; og ikke det nydelige lille underet i magen min... Det var så vondt, for det som var så innmari spesielt for oss, ble ødelagt av en stresset person som ikke tok seg tid.. Vi var der på kvelden, så det var litt klønete å finne frem også. Husk å gå inn inngangen til Poliklinikken, IKKE hovedinngangen;-) Etter ultralyden var jeg så lei meg, at jeg egentlig fikk lyst til å søke meg til en annen fødeplass. MEN; det finnes mange jordmødre der, og som jeg ser her så har vi ulike erfaringer. Noen som kjenner til mulighetene for å føde i vann der? //stryk på magen til dere alle
Cat78♥VerdensVakresteDatter♥ Skrevet 15. juni 2006 #7 Skrevet 15. juni 2006 Jeg var på A-hus og syntes det var en fin opplevelse jeg. Jordmor var forsåvidt hyggelig hun og hun tok seg ganske god tid også. Fikk med 3 fine bilder ))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå