Anonym bruker Skrevet 9. juni 2006 #1 Skrevet 9. juni 2006 er d noen søte jenter her fra møre som vil prate litt dirty på msn?:)hehe...ivertfall bli kjent...å kanskje et lite treff etter fødselen...?noen som tør? jeg har en fantasi om jentesex...<3 Jeg er ei jente på 19 år...gravid i uke 36:) Si ifra da,så skal jeg legge ut adressa mi;)
Anonym bruker Skrevet 10. juni 2006 #3 Skrevet 10. juni 2006 Hei der. Ikke er vi fra Möre og ikke er vi en single jente men ett par, men om du allikevel skulle ville ha kontakt med oss så sees vi på msn? Hun har fra tidligere erfaring med jentesex og pröver gjerne igjen :-) Her er vår msn [email protected] Mvh Par1
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2006 #5 Skrevet 12. juni 2006 en opplysning til de som har lagt meg til... jeg er oftest å treffe på dagen:) sånn at dere vet d;) snakkes da:D H.I
Anonym bruker Skrevet 20. juni 2006 #6 Skrevet 20. juni 2006 Hei har du lyst til å treffe en mann?Jeg synes gravide er så utrolig sexy,Har gjærne lyst på flere i på en gang. Si i fra hvis detter er akttuelt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå