Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Flere enn meg som blir litt sprø av blokkfløyte?

Datteren min øver hver dag for hun syntes det er så gøy. Det skjærer i ørene... :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Her i huset har de fire hundene hatt felles dugnad på å gnaske i stykker blokkfløyte for blokkfløyte, mens jeg vender det døve øret til :-)

Blokkfløyte er dyre- og menneskemishandling for alle andre enn utøveren.

Skrevet

Som musikklærer er Griegs Morgenstemning ødelagt for all framtid. Min nåværende skole har heldigvis pakket vekk blokkfløytene til fordel for gitarer og bandinstrumenter,- men elevene får jo ikke øvd hjemme. Tenk på at hun blir flinkere etterhvert, og motiver henne kanskje til å fortsette på et annet instrument (vi har elpiano med høretelefoner her i huset,- i tillegg til trompetene, fiolinene, fløytene og gitarene..)

Skrevet

Åja hun øver skal jeg si deg. Hver dag. Hun syntes det er så gøy.

Jeg lar henne øve, men noen ganger blir det litt mye når hun sitter oppå meg å blåser. Hun er ganske flink også da. Kan leksene sine utenatt. :)

Skrevet

utrolig fint instrument ja, hehe.. Her har allerede ettåringen startet øvingen..Den ligger nemlig i lekekassen!

Skrevet

Snart sommerferie....Da får den vel kanskje ligge i fred her i huset. hehe

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...