Anonym bruker Skrevet 5. juni 2006 #1 Skrevet 5. juni 2006 Jeg og min samboer har sex 2-3 ganger i uken. Det er kanskje ikke så lite, men jeg synes sexlivet har blitt ganske kjedelig. Det er stort sett Nei nei nei... å få hvis man skal gjøre noe utennom å ha sex i en bestemt stilling. Alltid jeg som må ta initiativet og jeg føler at jeg må presse meg på. Og det blir ganske slitsomt når jeg føler at hun aldri vil. Jeg har prøvd å holde meg borte fra henne sexuelt i noen dager uten at jeg føler at det har hjulpet. Er det vanlig at jenter vil ha mindre og "kjedeligere" sex når man er gravid? Jeg har lest i en del andre tråder her at jenter har det problemet. Men det problemet går tydeligvis i begge retninger. Jeg synes sexlivet til tider kunne være litt kjedelig før hun ble gravid også, men det har blitt 10 ganger verre nå. Noen som har lignende erfaringer eller synespunkter? Noen tips til hvordan jeg eventuelt kan få henne "kåt og gal" igjen?
Anonym bruker Skrevet 6. juni 2006 #2 Skrevet 6. juni 2006 Tror du må satse på å gi henne MYE oppmerksomhet. Et tips er å ta henne med ut på en koselig resturant, gi henne hudpleie, blomster ol. Eller middag hjemme med levende lys. NB! Skru av TV!! Du kan gjerne kjøpe inn en god olje og tilby henne massage. Når du har fått henne i rett stemning bør det være relativt "fritt" frem. Men husk å sette realistiske forventninger! Hvis hun er sjenert eller litt utrygg på seg selv kan du ikke forandre henne til en pornostjerne Jeg var fullstendig imot anal, men ved å sakte innføre en finger litt etter litt ble tanken mer og mer fristende. Nå har vi analsex uten problemer. Og det er deilig.... Men vær forsiktig og beveg deg sakte i begynnelsen og for all del ikke glem glidekrem.
Anonym bruker Skrevet 6. juni 2006 #3 Skrevet 6. juni 2006 husk at enkelte stillinger kan være ubehagelige når man er gravid da.. selv har vi motsatt problem.. Jeg vil prøve ut alt mulig og gjerne ha sex hver kveld, mens han har mistet lysten..
Anonym bruker Skrevet 6. juni 2006 #4 Skrevet 6. juni 2006 Takk for mange fine tips. Jeg synes hun er ei fantastisk jente så jeg får nok smøre meg med tålmodighet og prøve å gi hun mye oppmerksomhet så kanskje sexlivet vårt skyter ordentlig fart en dag:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå