Anonym bruker Skrevet 1. juni 2006 #1 Skrevet 1. juni 2006 Jeg er en moden mamma som bor i Trondheim. De fleste jeg kjenner begynner å få store barn, så jeg føler meg litt utafor med en liten og en litt større. Er hjemme i svangerskapspermisjon nå, og den største går i barnehage. Er det noen som har lyst til å bli kjent så håper jeg du tar kontakt på denne mailadressen: [email protected] Hadde vært hyggelig å bli kjent med en likesinnet.
vrengte*fuglehund*øre*pupper Skrevet 4. juni 2006 #2 Skrevet 4. juni 2006 Hei, er du gammel? Hvilken kant av byen bor du ?
tiern Skrevet 5. juni 2006 #4 Skrevet 5. juni 2006 Hei Jeg startet en tråd på det andre forumet på "barn imagen" under moden mor rubrikken og ang. mulig møtepunkt også. Jeg bor på Østsiden av byen og blir 39.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå