Gå til innhold

Kjedelig sexliv..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Jeg har kun hatt to sex partnere i hele mitt liv, begge var uerfarne når jeg møtte dem (slik som jeg!) Jeg har vært sammen med mannen min i 8 år, og kan sikkert telle på to hender hvor mange ganger jeg har fått orgasme under samleie på disse årene. Tragisk ja- men sant. Han tenner meg overhodet ikke! Jeg er litt utforskende av meg- liker å lese litt mykporno, fantasere, prøve nye ting.. gjerne stønne høyt og si litt "frekke" ting når vi har sex... men dette matcher ikke med hvordan mannen min er! Jeg overdriver ikke når jeg sier at han absolutt ikke eier noe som heter fantasi- han er helt stille når vi har sex og lager bare litt stønne lyder akkurat når det går for han. Han kommer som regel etter 6 minutter, og da er vi "ferdig", iallefall for hannes del. Ikke noe spørsmål om det har gått for meg osv. Jeg har på en måte gitt opp (for mange år siden) for jeg er blir rett og slett ikke kåt, og dermed orker jeg ikke anstrenge meg for å oppnå orgasme (skal jeg ha orgasme må jeg massere klitten selv) Jeg er 25 år- og eier ikke sexlyst- føles som et ork når mannen min gjør tilnærmelser pga at jeg ikke har noe utbytte av sexen. Jeg har prøvd å spørre om han ikke har noen fantasier- om han ikke fantaserer om noe spennende og opphissende, men får til svar at alt han trenger er meg. Kjedelig!!! jeg har også lyst å prøve wet sex men det er absolutt bannlyst!!!! Jeg er fristet til å være utro, men vil jo ikke det heller! Men vil ikke at sex livet skal være "over" allerde.. og det er det for min del. sukk sukk sukk.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva med å fortelle han akkurat sånn som det er?

Du trenger noe mer..

 

 

Det er vel egentlig det eneste rådet jeg kan gi deg..Å snakke om det.

Skrevet

Uff stakkars deg... Har ingen gode råd annet enn å si det til ham som det er, at dere må gjøre litt mere ut av sexen for at du også skal få utbytte av den.

 

Jeg er så heldig å ha en mann som er med på det meste, her er det heller jeg som er bremsen. Vi har ikke prøvd så veldig mye egentlig, men merker selv at vi må prøve noe nytt snart for at jeg fortsatt skal bli kåt. Vi har tenkt å få tak i pornofilm (helst noe som vil fenge meg også) og så har jeg lyst til å kjøpe dildo som han skal få bruke på meg! Vi har prøvd analsex noen ganger og det er kjempedeilig, har lyst på både kuk og dildo samtidig! Det blir neste for oss... Min forrige samboer (varte ca 2 år) var kjempekjedelig i senga, han syntes at alt mulig var ekkelt. Følte til tider at han syntes jeg (!) var ekkel også, enda jeg er meget renslig. Det er helt sikkert ikke tilfelle for dere, men føler med deg med kjedelig sexliv. Kanskje han "våkner" etter en alvorsprat?

 

LYKKE TIL!!!

Skrevet

Hei.

Jeg vet akkurat hvordan du har det. Jeg og min samboer har ver sammen i 11 år. Vi har et gørr kjedelig sex liv. Han er ikke med på noe moro. Han tør heller ikke snakke om sex. Har prøvd å fåreslått pornofilmer, men det tenner han ikke (sier han). Nå føler jeg at det har gått så langt at det ikke er noe mer å gjøre. Han tenner meg ikke.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...