Anonym bruker Skrevet 25. mai 2006 #2 Skrevet 25. mai 2006 det står somregel på smokkene til flaskene. det står hvor mange mnd de skal være for hver av smokkene.. ihvertfall de flaskene som jeg har har jeg kjøpt nye smokker etterhvert og da står det fex 4mnd+ og sånn. og hvis du skal ha til velling så står det også hvilken du må kjøpe da.
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2006 #3 Skrevet 25. mai 2006 har brukt det siden jeg var på føden, fordi det var kun de flaskene de hadde der, å tulla blei vant med det..
Gemini77 Skrevet 25. mai 2006 #5 Skrevet 25. mai 2006 Hvis det er avent smokker så er det fra 1 mnd..1 hull er for nyfødt, 2 for 1 mnd babyer , og 3 hull for 3 mnd+
Alex&Lucas&Prinsesse sin mamma Skrevet 25. mai 2006 #6 Skrevet 25. mai 2006 begynte med de når han var 3uker ca......brukte bløte flasker før det........måtte tvinge i han litt mat da...hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå