MaliMali- Lykkelig 2barnsmamma Skrevet 14. mai 2006 #1 Skrevet 14. mai 2006 Hei dere, jeg har mistanke om at jeg flere ganger har blitt befruktet, men at egget ikke har festet seg. I hvert fall har ett par mensen'er vært veldig spesielle. SA-aktige. Jeg har også fått positive graviditetstester (Quick respons), men hvor TR har kommet dagen etter. Uansett.. det jeg lurer på er om jeg kan bruke progesta-care uten konsultasjon med lege? Og har det noe å si mtp pergoen jeg knasker? Noen som vet noe om dette? :-) takker masse for svar!
Gjest Skrevet 14. mai 2006 #2 Skrevet 14. mai 2006 På helsekosten eller på nettet.. søk på progesta care.. så finner du det nok..
Tiril75, 31.pp - 2 sa Skrevet 15. mai 2006 #3 Skrevet 15. mai 2006 Prøv her: http://www.h-by-m.com/hbm1103.php Billigste jeg har sett i hvertfall. Kr. 199,- i helsekost må du opp i 350,-, litt forskjellig fra sted til sted. Jeg har bestilt fra dette stedet. Helt trygt du får faktura med i forsendelsen. Lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå