Gå til innhold

SF-mål i uke 39: 43 cm!! Noen "verre"? + spm om stripping


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er helt sant! Jeg var hos jm nå, og sf-målet har sprengt hele skjemaet. Hun satte et kryss på rammen som er rundt.

Og enda er jeg ikke moden! Hun fikk inn en finger, men det var vanlig for flergangsfødende at man kunne det ganske tidlig. Livmormunnen var myk, men ikke moden. Hun røsket litt, og jeg kjenner nå at det trekker seg sammen i livmoren.

 

Er det noen her som har vært umoden, blitt strippet og deretter født ikke så lenge etterpå? JM sa jeg måtte belage meg på å gå over termindato denne gangen også (gikk 11 dager over sist), men strippingen bør vel hjelpe på litt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg ble strippet i mitt forrige svangerskap , flere ganger...men jenta lot venye på seg i 16 dager over termin......Men uansett lykke til!!

Skrevet

skal egentlig ikke inn her før i morgen jeg men:) hva er egentlig denne strippingen? hva gjør de da?

Skrevet

fullgåtte 39 uker hadde jeg symfyse på 37...... så er helt der oppe jeg og ja......

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...