Gå til innhold

Spruter du?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

 

Jeg har en fantastisk mann som er super i sengen. Han vet akkurat hvordan han skal gjøre det super deilig for meg. Gjorde det aldri før jeg traff han men nå spruter jeg nesten hver gang vi har sex og gjerne flere ganger i løpet av samleie. Enten sleiker han meg til jeg spruter eller så sitter jeg og rir han og jeg spruter så hele han og senga er kliss våt. Det er så DEILIG. Noen andre her inne som gjør det?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvordan får du til det???

Skrevet

Jeg spruter ikke, men det er visst ikke alle som gjør det uansett hvor godt de har det.

Skrevet

hvordan klarer du å sprute av sleiking med mindre g-punktet stimuleres samtidig? jeg spruter ganske lett men g-punktet må stimuleres ellers går det ikke.

Skrevet

Så heldig dere er... vil også sprute...:)

Skrevet

Hehe, jeg er sjeleglad jeg ikke gjør det.

jeg synes det er nok "klin" med sex uansett, hehe.

 

Skrevet

jeg spruter kun ved stimuli av g punktet... ellers får jeg fantastisk orgasme når han slikker meg..:) er som regel den vi gjør, det går fort og er kjempe deilig:)

Skrevet

Hvordan stimuleres g-pkt. så dere spruter? Fortell..........Jeg vil også sprute....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...