Anonym bruker Skrevet 17. april 2006 #2 Skrevet 17. april 2006 Det er deilig! En veldig annerledes opplevelse! Du kan jo f.eks få mannen din til å putte en dildo i rumpa di samtidig som han puler deg, det gir jo en følelse av hvordan det kjennes:-)
Anonym bruker Skrevet 18. april 2006 #3 Skrevet 18. april 2006 Ja, èn gang, og det er den beste sexen jeg noen gang har hatt. Det var på ferie sammen med en god kamerat som jeg alltid har syntes vært supersxy at det skjedde. Han er bifil. I Sør-Amerika møtte vi en annen type i begynnelsen av 20-årene. Vi syntes begge han var knallsexy. Det skjedde på stranden en kveld vi tok et sent bad (dette var en privat strand, så det var ikke noen fare for å bli oppdaget, da hadde jeg nok ikke greid å slappe av). Husker ikke helt hvordan det startet, men vi satt der og tok noen kalde øl etter badet, og etter hvert ble stemningen veldig erotisk. Mexicaneren begynte å ta på meg overalt. Stryke meg på lårene, over puppene og i fitta. Kompisen min ble nok veldig kåt av å se på, for jeg så at det bula godt i badebuksa. Det endte i hvert fall med at jeg rei på mexicaneren mens kompisen min knulla vettet av meg i analen. Det var himmelsk å kjenne den varme sæden i begge hull. Jeg har i hvert fall aldri hatt en slik orgasme hverken før eller siden. Denne slår alt!!!
Anonym bruker Skrevet 18. april 2006 #4 Skrevet 18. april 2006 Jeg skulle gjerne hvert med å gjordt det med ei dame ja!! Har desverre aldri fått oppleve det ennå!!
junior&vesl@ Skrevet 18. april 2006 #5 Skrevet 18. april 2006 Ikke av 2 menn samtidig -selv om det måtte være drømmen over alle sexdrømmer... Men med penisen til mannen i det ene og dildoen i det andre er heller ikke å forakte;o) Prøv det den som vil!!
Anbefalte innlegg