Gå til innhold

HjElP- hVa KaN dEt VæRe??????


Anbefalte innlegg

hodet ligger festet (20dager igjen) men av og til så føles det som han beveger seg helt nedi greiene...- om dere skjønner...trodde hodet lå der jeg(er akkurat som små bobler og de skiler)... har sett at hodet er festet på ultralyd.... hva kan det være????syntes det e ekkelt fordi det føles jo som det skjer ikke langt fra "åpningen"

 

en ting til jeg lurer på, når jeg våkner etter å ha sovet har jeg sååå vondt i sidene på magen - det føles som det rakner inni der/ eller at noe blir trekt...hva e det??

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/4711677-hjelp-hva-kan-det-v%C3%A6re/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei!

Jeg føler det akkurat slik som du beskriver, har ni dager igjen. Hodet har vært festet noen uker (i følge legen), men jeg også kjenner rare bevegelser laaangt nede. Kjennes ut som noe holder på å komme ut! Det er sikkert hendene som det blir sagt her, men det kan jo ikke være god plass lenger :)

Jeg har også vondt i sidene på magen om natta. Tror det er bare tyngden av barnet som gjør det slik. Sikkert helt normalt :) Men litt plagsomt...Kanskje livmora blir litt strekt eller noe?

Uansett, lykke til videre!

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...